Miejsce sprzyjające skupieniu

Dwór nad Bugiem to najlepsze miejsce na imprezy firmowe i szkolenia w Lubelskiem. Na klientów biznesowych czekają tutaj: przestronna klimatyzowana sala z pełnym wyposażeniem oraz doskonały catering i profesjonalna obsługa. Kameralna atmosfera i izolacja od miejskiego zgiełku sprzyjają skupieniu się na ważnych sprawach.

W naszej klimatyzowanej sali, wyposażonej w stoły i wygodne krzesła, znajdują się niezbędny nowoczesny sprzęt nagłośnieniowy oraz projektor i ekran; można także ustawić firmowe rollupy na specjalnych stojakach.

Organizujemy konferencje, szkolenia i inne imprezy firmowe nawet dla 200 osób.

Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość zamówienia tzw. przerwy kawowej – ustawienia w pomieszczeniu stolika z gorącymi napojami lub bufetu z indywidualnie ustalonym menu.

Pomagamy w organizacji imprez firmowych trwających kilka godzin lub kilka dni. Dla grup biznesowych korzystających z noclegów w naszych pokojach przygotowaliśmy atrakcyjne zniżki na wynajem sali. Aby poznać szczegóły oferty, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Podczas omawiania warunków organizacji konferencji uzgodnimy również wysokość wynagrodzenia i wymaganej zaliczki.

W celu zamówienia noclegu wystarczy przejść na stronę rezerwacji.

konferencja-1