Komfortowy obiekt, magiczne otoczenie

Dwór nad Bugiem powstał w 2012 roku jako miejsce wypoczynku i organizacji imprez dla wymagających klientów. Łączy atuty komfortowych noclegów, spa z bogatą ofertą, atrakcji dla aktywnych i magicznego otoczenia – krajobrazu Polesia i nieskażonej przyrody.

Ośrodek Rekreacyjno-Szkoleniowo-Wypoczynkowy Dwór nad Bugiem położony jest we wsi Majdan Stuleński koło Woli Uhruskiej, pośród kompleksu Lasów Sobiborskich, objętych ochroną jako Sobiborski Park Krajobrazowy. Leży ok. 1 km (w linii prostej) od brzegu Bugu i ok. 15 km od tzw. trójstyku, czyli zbiegu granic Polski, Białorusi i Ukrainy. Ze względu na otoczenie to idealne miejsce dla osób szukających ciszy i wytchnienia albo możliwości skupienia się z dala od miejskiego zgiełku.

Dwór nad Bugiem to:

  • komfortowe pokoje – w sumie dla maks. 40 osób,
  • spa z bogatą ofertą zabiegów,
  • miejsce organizacji niezapomnianych wesel,
  • doskonała lokalizacja dla konferencji i imprez firmowych,
  • rekreacja na świeżym powietrzu.

To również profesjonalna obsługa, którą zapewnia zgrany zespół, i miła, niemal rodzinna atmosfera oraz wyśmienita kuchnia.

Serdecznie zapraszamy do rezerwowania pokoi noclegowych, umawiania wizyt w SPA oraz do organizowania w Dworze imprez okolicznościowych i firmowych.